Новогодние туры 2014
СВ групп
Многопрофильный туроператор
«Компания СВ – групп»
Украина Киев,
ул.Народного ополчения, 1, оф. 108
т/ф: (044) 501-75-80
многоканальный
(093) 501 87 67
sv-g@sv-g.com.ua

ДЕТСКИЕ ЛАГЕРЯ

СПЕЦИАЛЬНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
«DISCOVERY CAMP» Интерактивный лагерь для детей и подростков в Закарпатье. Программа "Аmerican holidays"  «DISCOVERY CAMP» Интерактивный лагерь для детей и подростков в Закарпатье. Программа "Аmerican holidays"
«Discovery camp» - развивающая программа для ребят и девочек, которые хотят быть успешными и счастливыми, которые любят отдыхать интересно и ярко!
«Discovery camp» - детский лагерь в стиле игры, английского и спорта!

от 5900 грн

"ФРИСТАЙЛ" - детский лагерь активных приключений в Карпатах. Летние каникулы 2018 в Карпатах."ФРИСТАЙЛ" - детский лагерь активных приключений в Карпатах. Летние каникулы 2018 в Карпатах.
Лето -Квест! Супер захватывающая программа ждет участников этого лета!
Квесты, игры, приключения! Что может быть интереснее и познавательнее!
Такого еще не было!!! У Вас есть уникальная возможность принять участие в самых масштабных квест - играх и стать частью самой дружной команды Фристайл!

0т 12500 грн


«АРТ-ФЕСТ Одесса» Детский летний лагерь. с.Каролино Бугаз, Затока«АРТ-ФЕСТ Одесса» Детский летний лагерь. с.Каролино Бугаз, Затока
Приглашаем на открытие нового детского лагеря «Арт-Фест Одесса» !

Лагерь расположен в курортной зоне Затоки на берегу Черного моря!

Красивая и ухоженная территория, светлые и уютные комнаты в новеньких корпусах, оборудованные площадки для развлечений и спорта, собственный песчаный пляж и опытные сотрудники лагеря жду ребят!БОЛГАРИЯ. «МИСТРАЛЬ» - детский лагерь Солнечный Берег, в отеле 3*.                    
 Возраст: 6-18.  All inclusive. 10детей+1руководитель. БОЛГАРИЯ. «МИСТРАЛЬ» - детский лагерь Солнечный Берег, в отеле 3*. Возраст: 6-18. All inclusive. 10детей+1руководитель.
Прекрасный лагерь на берегу моря с активным отдыхом в маленьком уютном городке в 4км. от Солнечного Берега.

от 375е + 500грн.

ГРЕЦИЯ. «SKOURAS» - спортивный, языковый лагерь в Греции c программой Ellin Camp.ГРЕЦИЯ. «SKOURAS» - спортивный, языковый лагерь в Греции c программой Ellin Camp.
Один восторг от детей и родителей. от этого лагеря.
Спортивный международный лагерь и языковая школа английского языка от 7 до 16 лет. Организованные группы.

от 26437грн

БОЛГАРИЯ. * STAR Club * - детский и молодежный отдых, VIP предложение, Солнечный Берег.
 
      
       
	
БОЛГАРИЯ. * STAR Club * - детский и молодежный отдых, VIP предложение, Солнечный Берег.
Лучшее VIP предложение года - совершенно новый отель для детей с интереснейшей программой.
10детей + 1руководитель.

360евро

 БОЛГАРИЯ.“VALKO”. Международный Молодежный центр в Кранево. Золотые пески. БОЛГАРИЯ.“VALKO”. Международный Молодежный центр в Кранево. Золотые пески.
Прекрасный лагерь для оздоровления детей.

350е - 390е +500грн.


НОВОСТИ
УСЛУГИ
Святогорская Лавра

Святогорская Лавра 3 дневная - поезд
ЖЕМЧУЖИНА ДОНЕЦКОГО КРАЯ!
28.04 – 02.05.12

1 день
19.50 – відправлення, поїзд №120 Київ – Донецьк

2 день
07.23 – прибуття до Cвятогорська, зустріч групи на вокзалі, посадка в автобус, поселення в готелі. Сніданок.
Переїзд на страусину ферму в пгт Ямполь. Перебування на фермі 1,5 години з можливістю відвідати котлети з страусиного м’яса або яєшню.
Екскурсія до Соледару з відвідуванням соляну шахту розташовану на глибині 300 метрів та подивитися фігури вироблені з солі, ознайомитися з історією видобутку солі на Україні.
Початок екскурсії о 15.00.
Переїзд до Святогорська.
Вільний час.

3 день
8.00 - сніданок. Пішохідна екскурсія до Святогорської Лаври «Перлини Донецького краю». Святогорськ – це місто, в якому поєднанні духовні традиції та живописні красоти цих місць. Особливу увагу привертає до себе Святогорська Свято-Успенська Лавра, поява якої датується 1526 роком у письмових спогадах як «Святі гори». Печерні споруди, які відносяться до самого першого періоду створення, збереглися до нашого часу, до них відносяться печерна капличка, дві усипальниці, які знаходяться у різних рівнях, печерний храм, храм святителя Миколая на скелі, підземна церква преподобних Антонія и Феодосія Києво-Печерських, келії всередині скелі. У Ніконовському літописі, в описах Донецьких сторож князя Воротинського, у 1571 році була упом’янута "5-а сторожа Святогорська". Пішохідна екскурсія до історичних центрів: монумента Артема, дерев’яної церкви Покрова Богородиці, Свято- Микольської церкви, оглядової площадки. Повернення до готелю Обід.15.00 – 16.00 Вільний час.

4день
9.00- сніданок. По дорозі в зворотній бік відвідуєте, нещодавно побудований жіночий монастир в селі Богородичному «Всім скорбящим в радість», зможете набрати свяченої води в джерелі а також відвідати іконну лавку.
Екскурсія до м. Ізюма. Через місто протікає живописна річка Сіверський Донець, у підніжжя легендарної гори Кременець. Відвідування храмів м.Ізюма: Преображенський собор – єдиний на Україні храм у стилі українського барокко; Свято - Вознесенський храм, де знаходиться ікона чудотворної Пісчанської Божої Матері; Хрестовоздвиженська (Миколаївьська) церква.
Бажаючі можуть відвідати часовою-купальню Святовознесенського храму, в ії цілющому джерелі, ( мати при собі бавовняну сорочку і хустку).За переказами людей занурившись у джерело, можно змити гріхи, позбутися недругів та набратися здоров’я. А також побачити уникальне явище природи – Ізюмськой Луки. Побачите кам’яних баб – ідолів кочевних племен. Обід.
20.56 – посадка на поїзд №120 відправлення з Краматорська.

5день
10.03 – прибуття до Києва

Вартість : 1350 грн

У вартість туру входить:
проїзд поїзд (купе),
автобус еврокласу за маршрутом,
екскурсійне обслуговування по програмі,
проживання в готелі ( номери зі зручностями),
3 сніданки, 2обіди
страхування,
послуги супроводжуючого,
послуги фірми.

Додатково оплачуються:
залізничний проїзд (купе) – 400 грн


Если Вас заинтересовало данное предложение,
просто нажмите эту кнопку,и наши менеджеры свяжутся с Вами.